Про масаж

Інтимний масаж
Я рекомендую вам цей салон масажу як храм відкритих істин і правильних відчуттів. Не потрібно бути «особливим», щоб відкривати невідоме. Досить прийти в салон і замовити масаж тіла
програма, скажімо, з однією масажисткою. Тоді, звичайно, як це відбувається – іноді другу годину просять дві, перш ніж свідомість звільниться. І ніякий BDSM не потрібен, насолоджуйтесь тим, чого ви ще не знали!

Еротичний масаж для пар
Кожна пара, яка перебуває в романтичних стосунках, хоче організувати свій вільний час з користю та задоволенням. Однією зі складових таких відносин обов’язково є еротика. Одним із видів еротики, ви можете обрати еротичний масаж у Львові для пар, що додасть вашим стосункам особливої нотки спецій.

Тайський масаж тіла

Тайський масаж тіла порине у світ незабутніх насолод і принесе в кожну клітину тіла відчуття повного розслаблення.
Ще до початку процедури ваше тіло відчує нові солодкі почуття. Спочатку ви приймаєте розслаблюючий душ, у цьому випадку вам допоможе мила і чарівна дівчина, яка втиратиме масла на поверхню вашої шкіри.

Чоловічий масаж

Досвідчений чоловік-масажист салону допоможе вам насолодитися дозвіллям. Швидше за все, вам доведеться не раз повторити замовлення цієї послуги, це не дивно, ви можете постійно телефонувати різним масажистам, а можете довіряти одному хлопцеві і постійно замовляти його.

Історія еротичного масажу

Масаж тіла виділявся в Києві, як і багато інших видів цього мистецтва, від тайського масажу, який, у свою чергу, виник в Азії. Зовсім недавно це було досить екзотичне явище, але сьогодні воно стало невід’ємною частиною послуг багатьох масажних салонів. Велике значення при цьому виді масажу надається енергетичній силі людини, пошуку загальної рівноваги та гармонії систем організму.

Розслаблюючий масаж

Дивовижний винахід китайських та індійських цілителів – масаж тіла. Основна мета масажу – циркуляція життєвої енергії всередині тіла та душі людини. Печерський район сьогодні відомий не лише історичними місцями, а й можливістю замовити цілющий масаж тіла.

Тайський масаж

Тайський масаж – один із найскладніших видів масажу. Він вимагає від спеціаліста, який проводить йому глибокі знання та граничну чутливість тіла, що масажується. Завдяки спеціальним погладжуючим, розминаючим і стискаючим рухам відновлюється гнучкість суглобів, тонізуються всі м’язи, стимулюється кровообіг і лімфоток.

Інтер’єр нашого салону

Інтер’єр масажного салону “Ерос” певною мірою створює відчуття чуттєвої казки, королівства, де все підпорядковується бажанням клієнта, де всі його забаганки будуть виконані. Тут він вітається і готовий доставити чарівне чуттєве задоволення. Поринувши в таку атмосферу, людина відвертається від усього звичайного і найкращим чином налаштовується на еротичний масаж. Ніжні, вишукані аромати, що панують у салоні, пестять запах. Приємна медитативна музика розслабляє і заспокоює.

Еромасаж

Ця чудова процедура мала вражаючий успіх у дворян і була популярна серед багатьох країн, які цінують чуттєві задоволення. І зараз є все більше бажаючих випробувати цю справді королівську дію на собі.
Переваги наших клієнтів

Чудовий салон салону. Давно відомо, що якщо ви хочете отримати максимально незабутні емоції і бути повністю залученим у процес, то вам потрібно приділити особливу увагу інтер’єру кімнати, а також як відпочити.
Позитивні сторони еротичного масажу

Класичний еротичний масаж рекомендується всім людям. Це допомагає позбутися переживань, стресів, всіляких негативних відчуттів та емоцій. Ви можете отримати так званий “гормон щастя”, якого так не вистачає кожному з нас. Крім того, хороший еротичний масаж – це позбавлення від болю в суглобах і м’язах.